ANTİSTATİK PVC ZEMİN KAPLAMA

ANTİSTATİK PVC ZEMİN KAPLAMA


ANTİSTATİK PVC YER DÖŞEMESİ NEDİR ?

Tarkett Antistatik pvc yer döşemesi kişinin üzerinde biriken statik yükün kıvılcıma ve elektronik aletlerde bozulmaya sebep olmaması için bünyede oluşan statik elektriğin doğrudan toprağa verilmesini sağlayacak sistemlerdir. Elektriksel iletkenlik değerleri (10^4, 10^5 ve 10^6 ?) aralığında olan yarı iletken sistemlerdir. Parlayıcı patlayıcı atölyelerinde, elektronik devre imalat atölyelerinde, hastanelerde, laboratuvarlarda ve statik elektrik yükünün çok fazla olduğu alanlarda kullanımı kaçınılmazdır.

 

Dolayısı ile Ameliyathaneler, laboratuarlar, sistem odaları, bilgisayar odaları, elektronik endüstrisi, patlayıcı madde üretim tesisleri, petro-kimya endüstrisi, kısacası hassas elektronik aletlerin bulunduğu tüm özel mekanlarda antistatik pvc yer döşemesi kullanılmalıdır. ESD zemin kaplama malzemesi seçerken çok dikkatli olmalısınız.

 

Tarkett_Antistatik pvc yer döşemesi renk uyumunun insan sağlığına olumlu katkıda bulunur. İşte bu yüzden yenilenen ESD zemin kaplama mimarlara daha çok desen kombinasyon esnekliği sunmak amacıyla zenginleştirildi.

 

Antistatik Pvc Yer Döşemesi Fiyatları

Tarket Yoğun trafiğe dayanıklı ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan antistatik pvc zemin kaplama m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Homojen pvc yer kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tarkett Toro SC Kondaktif Pvc Zemin Kaplama

Bayındırlık Poz No: 25.116/A11

 

ANTİSTATİK PVC ZEMİN KAPLAMA

 

 

Tarkett Toro SC pvc yer döşemesi mükemmel aşınma dayanımı (Aşınma Grubu T) ve temizleme özellikleri için iQ PUR ile güçlendirilmiş homojen, iletken, esnek zemin döşemesidir. Gelişmiş iletkenlik özellikleri, sürekli ürünün içinden geçen siyah karbon tanecikleri ve saf karbon tabanı ile sağlanır. Rulolar, standart zemin kaplama yapıştırıcısı ile döşenir. Karolar ve bakır şeritler her zaman kondaktif yapıştırıcı gerektirir. Tarkett tarafından geliştirilen iQ PUR ve hammadde yapısı sayesinde iQ zemin kaplamalarının güçlü avantajlarını iQ Toro SC da taşır. iQ Toro SC, 10 renkte satılan yönsüz desene sahiptir. Seri, Tarkett’in diğer homojen zemin kaplamalarıyla renk uyumludur. Elektronik ve petrokimya endüstrileri, ameliyathaneler, bilgisayar odaları, steril odalar ve benzer alanlar, iQ Toro SC’nin uygulama alanları arasındadır. Tarkett pvc zemin kaplama ürünleri çevreye duyarlı ürünleriyle hizmet vermektedir.

 

Malzeme Özellikleri

 

Rulo ve karo halinde satılan 10 renk

2 mm kalınlık

Benzersiz iletken iQ PUR

iQ Benzersiz Yüzey Yenileme Özelliği

Hassas ve hijyenik ortamlar sağlar

Piyasadaki en iyi yaşam döngü maliyeti