PORTAKAL DESENLİ EPOKSİ

PORTAKAL DESENLİ EPOKSİ


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

PORTAKAL DESENLİ EPOKSİ

Portakal Desenli Epoksi


Portakal Dokulu Epoksi Zemin Kaplama

Kaymazlık sağlayan ve ağır araçların kullanıldığı alanlarda dayanıklı özelliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz zemin kaplama sistemidir. Transpalet, forklift, kamyon, Tır gibi araçların trafiğinden ve çalışmalarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Epoksi kaplama uyguşamaları arasında yaygın olarak kullanılan portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama kayganlığı önleyiciliğin yanında, antibakteriyel yapısı ve kolay temizlenebilmesi ile de avantaj sağlamakta ve sağlığa hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Epoksi sektöründeki ismiyle tesettürlü epoksi olarakta bilinen bu uygulama hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Portakal kabuğu epoksi nedir?

Portakal Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama  özel bir epoksi kaplama uygulamasıdır. Uygulanan zeminler için sürtünme kaynaklı aşınmalara ve kayganlığa karşı bir direnç kazandıracaktır. Kazanılan bu direnç ile zemin kullanımı oldukça güvenli hale gelmektedir.

Portakal görünümlü epoksi, evlerin, işyerlerinin, fabrikaların, alışveriş merkezlerinin ve daha birçok yerin zemin ve yer kaplanmasında kullanılmaktadır. Portakal desenli epoksi kaplamalar, zeminin en iyi ve kaliteli olarak kaplanmasının yanı sıra, dekoratif olarak da iyi bir görüntü sağlamaktadır. Dekoratif zemin kaplama uygulamalarımızı incelemek isterseniz  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Portakal kabuğu epoksi zemin kaplamanın avantajları

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama

Portakal kabuğu epoksi özel bir tasarım ve işlevi olduğu için öne çıkmakta ve bu nedenle tercih edilmektedir. Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama, pek çok alanda tercih edilmekte ve bu alanlar genellikle yoğun yaya trafiği olan alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özel kaplama türünün en önemli özelliği, portakal kabuğunun üzerindeki desenler gibi, zemine uygulanmasıdır. Bu şekilde zemin kayganlığı önlenmiş ve güvenlik sağlanmış olacaktır.

 

Portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama uygulamasını estetik görüntüsünün yanı sıra kaydırmaz özelliği ile beraber uygulanmaktadır.

Adını görüntüsünden alan bu zemin kaplama çeşidi görüntüsü itibari ile portakal kabuğuna benzemektedir. Özellikle estetik görüntüsünün yanı sıra en çok tercih edilme ve uygulanma nedeni pütürlü yüzeyi sayesinde kaygan olmayan bir zemin elde edilmesindendir. Bu sayede düşme riski ortadan kalktığı için ayağınıza yere güvenle basabilirsiniz.

Portakal kabuğu epoksi zemin kaplama temizliği kolay olan, hijyenik bir malzemedir. Ek yersiz uygulama avantajı ile malzeme tek bir parçadan oluştuğu için zemin kaplamasında kaliteli bir uygulamadır. Dayanıklı yapısı sayesinde kırılma, parçalanma, çatlama, kopma gibi durumlar oluşmaz. Solvent içermez, insan sağlığını tehdit edici herhangi bir ürün içerisinde bulunmaz. 

Tüm bu özellikler zemin kaplama için son kalitede bir ürün sunmaktadır. Peki biz portakal kabuğu desenli epoksi uygulamasını hangi alanlarda tercih ediyoruz ve öneriyoruz. Islak zeminlerde, açık ve kapalı otopark alanlarında, atölyeler, hastane, fabrika zeminlerinde, mağazalar, depolar, iş yerleri, Laboratuar veya Avm alanlarında kullanıma oldukça uygundur.

 

PORTAKAL DESENLİ EPOKSİ