Otopark Epoksi Kaplama

Otopark Epoksi Kaplama


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Otopark Epoksi Kaplama

Fiyatlarımız M2 Göre Değişgenlik Sağlamaktadır. [ 7€] - [ 9€ ] Arasında değişmektedir. 0212 596 34 06 Teklif alabilirsiniz.

Karşılaştır

Otopark zeminleri üzerinde sürekli bir fiziksel baskı ve güç bulunmaktadır. Araç lastiklerinin zemine uyguladığı , yayaların zemine uyguladığı güçten dolayı zaman içerisinde dayanıksız malzemeler ile yapılmış zeminler aşınabilir ve kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bunun sonucunda ise yüksek tamir ve tadilat masrafları ortaya çıkabilmektedir. Bu yazımızda aşınmaya karşı dayanıklı otopark zemin kaplama için hangi malzemelerin kullanılması gerektiğini anlatacağız.

Aşınmaya Karşı Dirençli Epoksi Otopark Zemin Kaplama

Açık ve kapalı otopark zeminlerinde kullanılan malzemeler farklı olmaktadır. Ancak iki alanın da aşınmaya karşı dayanıklı olması en önemli konudur. Açık otopark zemin kaplamaları güneş ışığına veya suya maruz kaldığı için bu etkilere karşı da dayanıklı bir malzeme kullanılmalıdır. Kapalı otopark zemin kaplama içinse işaretlemelerin renklerini kaybetmemesi ve uzun süre boyunca görünür olması oldukça önemli bir noktadır. Buna benzer etkilere karşı bir çok otopark zemin kaplama malzemesi üretilmiştir. Gelin sizler ile bu malzemeleri ve nasıl kullanıldığını inceleyelim.

 

 

 

 

 

OTOPARK EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA