Self Levelling Epoksi

Self Levelling Epoksi


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Self Levelling Epoksi

Epoksi self levelling, kolay temizlenebilir ve tozsuz bir zemin kaplamasıdır. Temizlemesi kolay, orta derecede mekanik dayanıma ve kimyasal dirence sahiptir. Epoksi self leveling, parlak, sağlam ve pürüzsüz yeni bir beton zemin yüzeyini veya hasarlı, oyuk, hasarlı beton zemin yüzeyini yapan bir tür zemin kaplamasıdır.


Epoksi self levelling, kolay temizlenebilir ve tozsuz bir zemin kaplamasıdır. Temizlemesi kolay, orta derecede mekanik dayanıma ve kimyasal dirence sahiptir. Epoksi self leveling, parlak, sağlam ve pürüzsüz yeni bir beton zemin yüzeyini veya hasarlı, oyuk, hasarlı beton zemin yüzeyini yapan bir tür zemin kaplamasıdır.

Multilayer epoksi gibi kimyasal ve darbe mukavemeti yüksektir. Her renkte yapılabilir, yalnız beyaz rengi Epoksicenter olarak her yerde tavsiye etmiyoruz, kiri çok fazla gösterir. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Multilayer a göre daha kalın uygulandığı için anti statik özelliği kolaylıkla sağlanabilir.

Self Levelling Epoksi uygulaması tüm epoksi uygulamalarına göre çok daha rahat temizlenir, daha hijyenik bir ortam sağlanır. Çünkü düz ve pürüzsüz olduğundan gözeneksizdir, kir barındırmaz. Bundan dolayı self leveling epoksi uygulaması daha çok sağlık ve gıda sektöründe tercih edilir. Kimi zaman da aşağıdaki uygulamamızda olduğu gibi estetiğin önemli olduğu cafe ve showromm’larda da bu uygulama görünebilir.

Self Levelling Epoksi uygulaması da yeni zeminlerde olduğu gibi aşınmış ve çukurlaşmış zeminlerde rahatlıkla uygulanabilir. Pürüzsüz ve parlak bir zemin kaplama türüdür. Bu açıdan avantajlıdır. Yalnız bazen çok sert cisimlerle çizildiğinde, çizgiler kendini rahatlıkla gösterebilir. Ayrıca insan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde bazen kayıp düşme konusunda dezavantaj sağlayabilir. Özellikle ıslak zeminlerde bu uygulama çok tercih edilmemeli. Kimyasal dayanımı yüksektir. Bazen de laboratuarlarda fazla gözüken bir uygulamadır. Hızlı uygulanır. Self leveling uygulaması en az 5-6 gün sürer. Yüksek verim açısından son kat uygulamasından sonra en az 24 saat geçmesi gerekir.

 

 

self levlling epoksi