GERFLOR MİPOLAM AFFINITY

GERFLOR MİPOLAM AFFINITY


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

GERFLOR MİPOLAM AFFINITY

Gerflor Vinil Zemin Kaplama, Gerflor Homojen Zemin Kaplama, Gerflor Akustik, Gerflor İstanbul, Gerflor Yer Kaplama, Gerflor Lvt Zemin Kaplama, Gerflor Pvc Zemin Kaplama, Gerflor İstanbul, Gerflor Türkiye.


Gerflor zemin kaplama, Gerflor vinil zemin, Gerflor yer kaplama, Gerflor istanbul, Gerflor Türkiye, Gerflor heterojen zemin kaplaması, Gerflor lvt zemin kaplaması, 

Pvc zemin kaplama m2 fiyatı

 

   Öncelikli olarak pvc zemin kaplama nedir, ne işe yarar, yeterince kullanışlı mı bunları irdelemekle işe başlayalım. Bu tür zemin kaplamaları mekanı olduğundan daha şık göstererek ortama farklı bir hava katar. Kullanış kısmına gelecek olursak temizliği oldukça kolay olan bu döşemeler iç ve dış mekanların vazgeçilmez unsurlarından olmaktadır. Özellikle üzerinde fazla hareketin olduğu alanlarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.

  İç mekan tasarımlarında kullanılan pvc zemin kaplama, sert yapısı ve darbelere olan direnci ile okul, hastane, spor yapılan alanlarda sıra dışı tasarımlar ile hem görsel anlamda tercih edilirken hem de çabuk yıpranmamaktadır. Bu özellikleri ile fazla talep gören kaplama çeşidine her gün yeni renk ve desenler eklenmeye devam etmektedir. Döşeme yapılacak mekânın uygun olup olmaması önceden denetlenmelidir. Etüt çalışmasının önemli olduğu bu uygulama da zeminin gösterişi bu etüt çalışmasına bağlıdır.

Pvc zemin kaplama m2 fiyatları Her mekana göre farklılık oluşturan fiyat listesi her firmada da farklılık göstermektedir. Pvc zemin kaplama m2 fiyatları geneli itibari ile metraj bazında hesaplanmaktadır. Her alana ve bütçeye göre farklı olan bu hesap dekor yaptırmak isteyen kullanıcılar için tercih noktasında en önemli ayırt etme aracıdır. Metrajı yüksek olan alanlarda daha fazla bir bütçe ayırmak gerekir iken, küçük alanlarda daha az miktarlarda bütçe ayırarak evlerini ya da başka istedikler alanları düzenleyebilirler. Rulo şeklinde satılan pvc zemin kaplama m2 fiyatları her bir rulo için değişmekte ve piyasa araştırması yapıldığında 80-100 TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda yanında yardımcı madde olarak 5 , 10 ve 20 litrelik tutkallar kullanılmaktadır. Kısaca özetleyecek olursak pvc zemin kaplama m2 fiyatları her alana göre farklılık oluşturmakla birlikte ortalama olan fiyatlar göze çarpmaktadır. Evine ve işyerlerine renk katmak isteyenler bu türden kaplamaları tercih ederek hayatlarına renk katabilir. Farklı dokusuyla işyerlerini sıkıcı havasından kurtararak çalışanlarını motive eder şekilde düzenlemeler de yapılabilir. Toz tutmama özelliği ile mekanda kasvetli bir hava oluşmasını da engellemiş olursunuz.Geflor iraq

 

 

 

gerflor