Loose lay

Loose lay


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Loose lay

Loose lay

Karşılaştır

Loose lay Lvt zemin kaplama

 

 

Loose Lay(Söküp Takılabilir Lüks Zemin Kaplama): Bu Lvt türü , yalnızca vinilden değil, aynı zamanda ilave ağırlık ve dayanıklılık için ftalat içermeyen plastikleştiricilerden oluşan bir tür Lüks Vinil Zemin Kaplama ürünüdürLevha vinil döşeme, büyük, sürekli, esnek levhalar halinde gelen vinil döşemedir. Bir vinil levha zemin, sert karolar halinde gelen vinil yer karosu ve birbirine kenetlenen şeritler halinde gelen vinil plakaların aksine, su için tamamen geçirmezdir

Kelowna'nın Lüks Vinil Kalas Döşeme talebi son yıllarda arttı. Bu eğilim, bu tip döşemenin montajcılara ve kullanıcılara sunduğu dayanıklılık, kolay bakım ve çizilmeye karşı dayanıklılık avantajları göz önüne alındığında anlamlıdır.

 

Loose-Lay Vinyl Plank, basit kurulum yöntemiyle tanınan ve popülaritesi artan bir Lüks Vinyl Plank Floor türüdür. Bu döşemenin nasıl çalıştığını ve avantajlarının neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

 

 

 

Gevşek Döşeme Vinil Tahta Döşeme

Gevşek Döşemeli Vinil Kalaslar, pürüzsüz bir yüzey üzerinde düz duran kauçuk sırtlı kalın vinil dikdörtgenlerdir.

 

Loose Lay Vinyl Planks'ı diğer ürünlerden bu kadar farklı kılan şey, kalasları yerinde tutmak için bağlantı elemanları, yapıştırıcı veya zıvana ve oluk mekanizmaları gerektirmemesidir. Kalın vinil dikdörtgen plakalar bir zemin üzerinde konumlanır ve bir kez kurulduktan sonra orada kalır.

 

Bu tür Vinil döşeme, mevcut döşeme üzerine çok basit ve hızlı bir şekilde yerleştirilebilir.

 

Gevşek Döşemeli Vinil Plank İçin Kurulum Süreci

 

Loose Lay Vinyl Plank'ların arka tarafları, altındaki alt zemini kavramak için sürtünmeyi kullanır. Alt zeminin hazırlanması gerekir ve kuru, pürüzsüz, düz, temiz ve tozsuz olmalıdır. Kurulumu yapanların yalnızca Gevşek Döşemeli Vinil Döşemeyi yerine yerleştirmesi ve plakaların her biri ile duvar arasında sıkı bir oturma olduğundan emin olması gerekir.  

 

 

 

Son parçaların uymasını sağlamak için kalasların kesilmesi gerekecektir. Ancak bunun için özel bir eğitime gerek yoktur.

 

 

 

Loose Lay Vinyl Plankların Faydaları

Loose Lay Vinyl Flooring, sunduğu çekici sayıdaki avantajlar nedeniyle popüler bir seçim haline geliyor.

 

Basit kurulum

 

Bahsedildiği gibi, bu tür döşemelerin montajı çok kolaydır. Yapıştırıcıya, zımba teline veya geçmeli kilit sistemine gerek yoktur. Montörler sadece kalasları yerine yerleştirir. Kurulum kolaylığı nedeniyle işi bitirmek çok zaman almaz ve bunun sonucunda daha az ödeme yapılması yaygındır.

 

Taşıması Kolay

 

Bu döşeme çözümünün öne çıkan diğer bir özelliği de taşınabilir olmasıdır. Kolayca çıkarılıp başka bir yere tekrar kurulabilir. Diğer döşeme çözümlerinin çoğu bu avantajı sağlamaz.

 

Bu seçeneğe sahip olmak, bu kalasları farklı odalara taşıyabileceğiniz veya evleri taşırken bu döşemeyi yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir, bu da çeşitli iç tasarım olanakları yaratır ve potansiyel olarak uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.

 

Genleşme ve Büzülmeye Karşı Dirençli

 

Diğer döşeme türleri nemle genleşip büzüşse de, Loose Lay Vinyl Flooring buna dayanacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu, ev sahipleri için çok faydalıdır çünkü zeminlerinin aynı kalmasına güvenebilirler. Bu özellik, evin zemininin o yeni görünümü yıllarca korumasına yardımcı olabilir. Bu aynı zamanda bodrum, mutfak ve banyo gibi zeminlerin suya maruz kalabileceği alanlarda da bu tip döşemenin kullanılabileceği anlamına gelir.

 

Çok Çeşitli Seçeneklere Sahip Bir Kelowna Vinyl Plank Tedarikçisi Seçin

Loose Lay Vinyl Plank'ın esnekliği ve faydaları, bu tip döşemeyi hem konut hem de ticari alanlar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Bunun en iyi yanı, aralarından seçim yapabileceğiniz harika renk ve stil seçimidir.  

 

Bir Kelowna Vinyl Plank tedarikçisi arıyorsanız , Impression Floors size en doğru teklifi verecek ve alanınızı en uygun ürünle eşleştirmeye yardımcı olacak bir yerinde danışmanlık sağlayabilir. Bugün bize ulaşın !

 

 vinil lüks vinil tahta