Kaymaz Pvc Zemin

Kaymaz Pvc Zemin


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Kaymaz Pvc Zemin

Pvc Zemin Döşemeleri Kaymayı Önler mi?Kaymaz zemin kaplama sistemleri daha çok ticari mekanlarda kullanılanılır. Sanayi, dükkan, mağaza ve taşımacılık yapanlar için oldukça sık kullanıma ulaşmıştır. Tasarım açısından zengin imkanlara sahip olan bu kaplamalar tek tip olarak üretilmeyip oldukça canlı renk ve desenlerin olduğu geniş bir üretim yelpazesine sahiptirler. Doğal bir görünüme sahip olmalarını sağlayan farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.Heterojen pvc zemin kaplamaları yada homojen pvc zemin kaplamaları gibi farklı iki yapıda üretilmektedirler. Bu nedenle farklı alanlarda farklı kullanım tipleri mevcuttur. Kaymaz zemin kaplama sistemi için kullanılan zemin kaplama ürünleri porselen karo olabileceği gibi anti bakteriyel yapıda olan rulo şeklindeki pvc yada kauçuktan olabilmektedirler.


Pvc Zemin Döşemeleri Kaymayı Önler mi?

Kaymaz zemin kaplama sistemleri daha çok ticari mekanlarda kullanılanılır. Sanayi, dükkan, mağaza ve taşımacılık yapanlar için oldukça sık kullanıma ulaşmıştır. Tasarım açısından zengin imkanlara sahip olan bu kaplamalar tek tip olarak üretilmeyip oldukça canlı renk ve desenlerin olduğu geniş bir üretim yelpazesine sahiptirler. Doğal bir görünüme sahip olmalarını sağlayan farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Heterojen pvc zemin kaplamaları yada homojen pvc zemin kaplamaları gibi farklı iki yapıda üretilmektedirler. Bu nedenle farklı alanlarda farklı kullanım tipleri mevcuttur. Kaymaz zemin kaplama sistemi için kullanılan zemin kaplama ürünleri porselen karo olabileceği gibi anti bakteriyel yapıda olan rulo şeklindeki pvc yada kauçuktan olabilmektedirler.

 

Primo Safe.T

 

Primo Safe.T, ticari ve ıslak alanlar için ideal bir çözüm sunmak üzere sınıfındaki en iyi performansı düşük maliyetli bakımla birleştirir. Yalın ayaklar için güvenli bir tutuş sağlar ve zemin, sabun ve su ile kaplıyken bile kayma riskini azaltır. Primo Acoustic, Premium çok çözümlü ailesinin diğer ürünleri ve aksesuarları ile koordine edilebilen 15 renk ile doğrusal olmayan bir desende mevcuttur.

 

 

 

 

KAYMAZ PVC ZEMİN KAPLAMA