OFİS ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

OFİS ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

OFİS ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ

Tüm Ofisler için Zemin ÇözümleriBir geceye sıkıştırılan ofis renovasyon projeleri için karo halıların kolay uygulanabilirliği ile diğer koleksiyonların kombinasyonu size hızlı çözümler sunar.Ticari binalarda zemin kaplama söz konusu olduğunda sadece genel ofis alanını düşünmek yetmez. İster giriş veya tuvaletler gibi ortak alanları yenilemek isteyin, isterseniz herhangi bir alana “harika” dedirtecek eşsiz bir çözüm arayışında olun, Forbo Tarkett, Gerflor tek bir tedarikçiden ihtiyacınız olan tüm zemin kaplama çözümlerini sunar.

Karşılaştır

Tüm Ofisler için Zemin Çözümleri

Ofis Yer Döşeme Malzemeleri

Ofis yer döşeme malzemeleri olarak piyasada farklı türlerde ürünler bulunmaktadır. Önemli olan en doğru malzemeyi seçmektir bir mekanın dekoruna ve dizaynına uyacak en doğru zemin kaplamasını tercih etmelisiniz. Çalışma alanlarımız bizler için evimizden sonra en çok zaman geçirdiğimiz ve bulunduğumuz mekanlardır işte bu yüzden gözünüzü yormayacak ve bulunduğunuz ortama uyacak iç açıcı malzemeler kullanılmalıdır.

Görsel olarak şık duracak ve yoğun trafiği kaldırabilecek kaliteli malzeme tercih edilmelidir. Ofis yer döşeme malzemeleri olarak şık ve kaliteli Antibakteriyel özellikte pvc vinil kaplaması ürünlerini tavsiye ederiz. Bulunduğunuz mekanın dekoruna ve dizaynına uyacak her türlü renk ve desenlere sahip yoğun trafiğe dayanıklı kaliteli ürünlerdir. Pvc zemin kaplama metre kare fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye uygun ucuz zemin kaplama modelleri bulunmaktadır.

Firmamız ofis zemin kaplama malzemeleri için en kaliteli ürünlerle ve uzman ekiplerle hizmetinizde. Pvc zemin kaplama m2 fiyatları ve ücretsiz keşif hizmeti için bizi arayın.

 

ofis zemin kaplama