Kaplama Malzelemeleri


PVC ZEMİN KAPLAMA

Pvc zemin kaplama malzemeleri antibakteriyel pvc homojen pvc heterojen pvc spor salonu zemin kaplamaİstanbul sınırları için pvc zemin kaplama alanında bir çok firma olmakla beraber, sektörde önde gelen lider firmalar ne yazık ki bir elin parmaklarını geçmemektedir. Yapılacak uygulamanın kalitesi, doğru firmayı tercih edebilmekle eş değer düzeyde artmaktadır. Çünkü firmanın önerileri, uygulama ekibinin tecrübesi ve yaptığı işler bir o kadar da kalite niteliğindedir. Pvc zemin kaplamanın kalitesini belirleyen ikinci faktör ise, kullanılan malzemenin kalitesidir. Biz firma olarak sizlere en iyi marka olan  Tarkett ve Beefloor malzemelerini tercih ediyoruz ve uyguluyoruz.

Antistatik Pvc Yer Döşemesi

Her zemin kaplama malzemesi kendi sınıfında farklı teknik özelliklere ve amacına uygun bir yapıdadır. Antistatik pvc yer döşemesi genel olarak statik elektrik akımını toprağa iletme ve oluşabilecek her türlü yüksek elektriğe karşı koruyucu bir üründür. Antistatik pvc zemin kaplaması insan dahil her türlü elektronik cihaz ve aletlerde meydana gelebilecek olumsuzluklara ve bundan doğacak şase sorununa karşı koruyucu bir kalkan gibidir.

Antistatik pvc zemin kaplaması yanmaz özellikte olduğu için meydana gelecek olası bir yangında alev almaz bundan dolayı çoğu kurum veya kuruluşta özellikle yangın merdivenlerinde sıkça tercih edilmektedir. Bu ürün esd zemin kaplama özelliği ile genel olarak hastanelerin ameliyathane zemin kaplamasında kullanılması şarttır. Esd zemin kaplaması insan üzerindeki statik elektriği alır ve ameliyat esnasında kullanılan cihazlardan doğabilecek şase riskinden hem hastayı hem cerrahı korur.

Antistatik pvc yer döşemesi uygulaması yapılmadan önce ürünün altına bakır şerit döşenmesi ve bu bakır şeridin topraklama hattına bağlanması önemli bir husustur. Uygulama esnasında kullanılacak yapıştırıcı öncelikle antistatik özellikte olmalıdır. Pvc esaslı yer döşemelerinde her ürün antistatik ve esd özellikte değildir. Bu nedenle ürün seçimi ve ürün alımı için güvenilir bir firmadan antistatik zemin kaplaması almanızı tavsiye ederiz. Çünkü uzman bir kişi sadece pvc esaslı yer döşemlerinde ürünün esd olup veya olmadığını anlayabilir ve test edebilir. Pvc zemin kaplama firmamız kaliteli ürünlerle ve her türlü teknik destek ile iş ortaklarımıza kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Antistatik Pvc Yer Döşemesi

ANTİSTATİK PVC YER DÖŞEMESİ

 

Bayındırlık Poz numarası 25.116/A11 homojen grup t Antistatik pvc zemin kaplaması hem antibakteriyel hem yoğun trafik bir zemin kaplama malzemesidir.

Antistatik pvc zemin kaplaması genelde rulo veya karo şeklinde üretilmektedir. Ürün ölçüleri rulolarda 2mt genişlik 25mt uzunluk ve standart olarak 2mm kalınlıktadır. Karo antistatik yer kaplama ölçüleri ise 61*61 toplam 2mm kalınlıktadır. Antistatik pvc zemin kaplamaları pvc esaslı homojen yer kaplama özeliğinde ve toplam kalınlığı saf pvc esaslıdır.

Antistatik Pvc Yer Döşemesi Kullanım Alanları

Yüksek gerilim odaları, laboratuvarlar, röntgen odaları, ameliyathaneler, patlayıcı madde üretim sahaları, elektronik cihaz üretim alanları, elektronik cihaz tamir atölyeleri, bilgisayar odaları, telefon tamir atölyeleri, sistem odaları, yoğun bakım üniteleri, hastaneler, sağlık ocakları, ve her türlü statik elektrik akımının yoğun olduğu alanlarda kullanılması hem insan sağlığı için hem elektronik cihazlarınızın uzun ömürlü olması açısından mutlak suretle kullanılması şart ve koşulan bir üründür.

Akustik Pvc Yer Döşemesi

AKUSTİK PVC YER DÖŞEMESİ

 

Akustik pvc yer döşemesi vinil zemin kaplama malzemeleri arasında esneklik ve ses emici özelliği en yüksek pvc esaslı zemin döşeme malzemesidir. Yapı olarak yumuşak bir dokuda olan akustik pvc yer döşemeleri genelde anaokulu zemin kaplaması ve fitness spor salonlarına oldukça fazla tercih edilen yoğun trafik ve esnek zemin döşeme malzemesidir. Akustik vinil kaplama ses emici özelliği ile konferans salonlarında ve uygulama yapılan her türlü iç mekan yer döşemesinde oldukça yüksek kalitede bir ses yalıtımı sağlamaktadır.

Akustik pvc zemin kaplaması çocuk oyun alanlarında ve kreş zemin kaplamasında tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise antibakteriyel özellikte olması ve üretim esnasında herhangi bir kanserojen madde içermemesi bakımından belirleyici bir unsurdur. Akustik pvc yer döşemesi esnek bir zemin kaplama malzemesi olduğundan dolayı anaokulu merdiven kaplaması ve kreş merdiven döşemesinde tercih edilen bir üründür. Yumuşak dokusu ile uygulama yapılan alanlarda oldukça yüksek kalitede bir esneklik sağlar düşmelerde ve çarpmalarda oluşabilecek riskleri minimuma indirir ve darbe emicidir.

Akustik pvc yer döşemesi bir diğer avantajı ise kaymaz özellikte olmasıdır. Kaymaz yer döşemesi malzemeleri ıslak veya kuru zeminlerde kayma riskini ortadan kaldırır ve oldukça güvenli bir zemin tasarımı sunmaktadır. Yumuşak pvc zemin döşemesi temizliği oldukça pratik olduğundan dolayı günlük bakımı ve genel bakımı açısından uzun yıllar bakım gerektirmeden kullanılan sağlam ve kaliteli üründür. Akustik pvc zemin kaplaması modelleri oldukça fazladır. Geniş ürün kataloğu sınırsız renk ve desen çeşitleri ile seçim yaparken çokta sorun yaşamayacağınız zengin bir yelpazesine sahiptir. Akustik pvc yer döşemesi fiyatları için ve daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile destek alabilirsiniz.

Akustik Pvc Yer Döşemesi Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:  25.116/A9 poz numarası akustik pvc yer döşemesi heterojen yapıda olup iki katmandan oluşmaktadır. Ürün kalınlığı 3mm ile 3.5mm arasında değişmektedir. Akustik yer döşemesi aşınma tabakası 0.30 ile 0.70 arasında yapılacak olan zeminin yoğunluğuna göre seçim yapılmaktadır. Akustik pvc yer döşemesi modelleri genel olarak rulo şeklinde üretilmektedir. Rulo ebatları başlıca 20mt veya 25mt uzunlukta olup genişliği ise standart olarak 2mt üretilmektedir. Başlıca özellikleri darbe emici, yoğun trafik, ses emici, ses yalıtımı özelliği, kaymaz yer döşemesi, esnek yer döşemesi olmasıdır. Akustik yer döşemesi sudan rutubetten ve nemden etkilenmez ve alev almaz bir yer döşeme malzemesidir.

Akustik Pvc Yer Döşemesi Kullanım Alanları

Anaokulu yer döşemesi, kreş zemin kaplaması, konferans salonu zemin kaplaması, kütüphaneler, hastane zemin kaplaması, evlerde, iş yerlerinde, ofis zemin kaplaması, huzur evleri, hasta bakım evleri, yaşlı bakım evleri, rehabilitasyon merkezleri, anaokulu merdiven kaplaması, sağlık ocakları, klinikler, merdiven yer döşemesi, üniversiteler, fitness spor salonu yer döşemesi, kapalı spor sahası yer kaplaması, oteller, çocuk oyun alanı yer döşemesi, ticari alanlarda, fabrikalar, ve daha bir çok iç mekan zemin kaplamasında kullanılabilir.

Homojen Pvc Yer Döşemesi

HOMOJEN PVC YER DÖŞEMESİ

 

Homojen pvc yer döşemesi, pvc modelleri arasında en çok tercih edilen ve en çok tüketilen ürün modelidir. Homojen pvc zemin kaplaması en önemli avantajı antibakteriyel özellikte olmasıdır. Antibakteriyel yer döşemeleri kolay silinebilir yüzeyinde mikrop ve bakteri oluşturmaz günlük bakımı oldukça pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Homojen pvc zemin kaplaması tek katmandan oluştuğu için malzemenin tüm kalınlığı saf pvc esaslıdır. Alt tabaka ile üst tabaka tek katman olan ürünlerde kullanım yoğunluğu ne kadar fazla olursa olsun zamanla aşınma yapmaz ve deforme olmaz. Homojen pvc zemin kaplamaları hiç bir şekilde kanserojen madde içermez ve insan sağlığı için tehlike arz etmez hijyenik bir yapıya sahip olduğundan dolayı her türlü steril ortamda kullanılabilir.

Homojen pvc zemin kaplaması geniş bir ürün ağına sahiptir. Sınırsız model ve serilerde farklı renk ve desen çeşitleri ile kullanıcılarına farklı tasarımlar sunmaktadır. Homojen pvc zemin kaplama sudan ve nemden etkilenmez hiçbir şekilde koku yapmaz ısıya karşı dirençli ve kaymaz özellikte olup alev almaz ve yanmaya karşı son derece dirençlidir. Homojen zemin kaplaması diğer yer döşeme malzemelerine göre daha uzun ömürlü ve bakım gerektirmeyen bir üründür.

Uygulama esnasında zemin analizi yapılması ve gerekirse tesviye şapı ile düzeltildikten sonra ürün montajı yapılması tavsiye edilir. Uygulama yapacak kişinin deneyimli veya profesyonel bir ekip tarafında yapılması oldukça önemlidir. Özfloor pvc zemin kaplaması firmamız yılların birikimi tecrübeli ve deneyimli çalışanları ile iş ortaklarına çözümcü yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmetinizdedir. Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz.

Homojen Pvc Yer Döşemesi Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:    Y.25.116/a10 veya Poz No: 25.116/a3 Homojen pvc zemin kaplaması genelde rulo şeklindedir. Rulo ebatları genişlik 2mt uzunlukları 20mt ile 25mt arasında kalınlığı ise 2mm standart olarak üretilmektedir. Başlıca özelikleri yoğun trafik ve antibakteriyel alev almaz yanmaya karşı dirençli. Homojen pvc zemin kaplaması en önemli özelliği tek tabakadan oluşması ve saf pvc esaslı yer döşeme malzemesi olmasıdır.

Homojen Pvc Yer Döşemesi Kullanım Alanları

Sağlık ocakları, klinikler, hastane zemin kapaması, merdiven zemin kaplaması, okul zemin kaplaması, anaokulu yer döşemesi, ofis yer döşemesi, yoğun bakım ünitesi, huzur evleri, oteller, fabrikalar, spor salonları, fitness salonları, rehabilitasyon merkezleri, iş merkezleri, plazalar, bankalar, devlet kurumları, sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, dershaneler, üniversiteler, konutlarda, diş kliniklerinde, anaokulu merdiven kaplamalarında, stüdyolarda, yazıhanelerde, özel sektörlerde, evlerde, mağazalarda, dükkanlarda, ve daha birçok iç mekan zemin kaplamasında tercih edilmektedir.

Heterojen Pvc Yer Kaplama

HETEROJEN PVC YER DÖŞEMESİ

 

Heterojen pvc yer kaplama  modeli pvc modelleri arasında en ucuz pvc kaplama serisidir. Pvc esaslı yer döşeme malzemeleri inşaat ve yapı sektöründe son zamanlarda kullanım olarak sıkça talep gören ve tercih edilen bir zemin kaplama malzemesi haline gelmiştir. Pvc yer kaplamaları uygulanacak alanlarda dikkat edilmesi gereken hususlar ürünün teknik özellikleri ve kullanımına uygun olacak yapıda olmasıdır.

Heterojen pvc zemin kaplama malzemesi pvc esaslı bir yer döşeme malzemesidir. Yoğun trafik ve ticari alanlarda fabrikalarda ve tercihe göre hastane zemin kaplamalarında sıkça tercih edilmektedir. Heterojen pvc yer kaplamaları estetik şık ve dekoratif görünümü ile iç mekan zemin kaplamasında konutlarınıza ve iş yerlerinize ayrı bir hava katar ve uzun yıllar bakım gerektirmeden sizlere kusursuz bir kullanım şansı sunmaktadır.

Heterojen pvc zemin kaplaması kaymaz özelliği ile ıslak zeminlerde ve pvc merdiven kaplaması olarak anaokulu zemin kaplamasında çokça tercih edilmektedir. Heterojen vinil yer döşemeleri aşınma tabakasının güçlü ve darbelere karşı dirençli yapısı ile deforme olmaz ve her türlü yoğun trafiğe uygun tasarlanıp üretilmektedir. Heterojen pvc yer döşemeleri yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmaz son derece hijyenik bir ürün olduğu için günlük temizliği ve genel bakımı oldukça pratik ve kolaydır.

Heterojen pvc zemin kaplaması geniş ürün kataloğuyla farklı modelleri zengin renk ve desen seçenekleri ile kullanıcılarına sınırsız bir tercih olanağı sunmaktadır. Ürünün kalitesi ne kadar önem arz ediyorsa ürünün montaj işlemi bir o kadar önemlidir. Firmamız deneyimli ve tecrübeli geçmişi ile uzun yılardır kaliteli hizmet ve çözümcü anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Heterojen pvc zemin kaplama fiyat teklifi ve daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Heterojen Pvc Yer Kaplama Teknik Özellikleri

Bayındırlık Poz No:  Y.25.116/A5 poz numarasına sahip olan heterojen pvc zemin kaplaması ( Grup T )  iki katmandan oluşmaktadır.

Teknik Özellikleri:  Aşınma tabakası 0.30 ile 0.70 arasında değişmektedir. Ürün 2mm kalınlıkta rulo veya karo şeklinde üretilmektedir. Heterojen pvc zemin kaplaması rulo ebatları genel olarak genişliği 2mt uzunluğu ise 20mt olarak üretilmektedir. Heterojen pvc zemin kaplamaları pvc esaslı yer döşemesi ve yoğun trafik özelliğe sahiptir. Yanmaya karşı dirençli ve kaymaz özelliktedir. Isıdan sudan ve nemden etkilenmez zamanla renk solması yapmaz iç mekanlarda kullanılan bir zemin kaplama malzemesidir.

Kullanım Alanları

Hastane zemin kaplaması, anaokulu zemin kaplaması, sağlık ocakları, merdiven zemin kaplaması, çocuk oyun alanları, ofis zemin kaplaması, alışveriş merkezleri, eğitim kurumları, sağlık kuruluşları, fiteness salonu zemin kaplaması, spor salonu zemin kaplaması, huzur evleri, rehabilitasyon merkezleri, iş merkezleri, fabrikalar, ticari alanlar, sanayi alanları, imalathaneler, gıda üretim alanları, diyaliz merkezleri, okul zemin kaplaması, oteller, kamu binaları, devlet daireleri, adliyeler, ve her türlü iç mekan zemin kaplamasında uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ Spor salonu zemin kaplama malzemeleri olarak piyasada çok fazla malzemeler bulunmaktadır. Önemli olan uygun yer döşemelerini tercih etmektir. Firmamızda fitness spor salonu yer döşemeleri  ve çok amaçlı kapalı spor salonları için özel üretilmiş bulunmaktadır. Kullanım amacına göre spor salonu zemin kaplama malzemeleri için aşağıda bilgiler verilmiştir. FİTNESS SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA MALZEMELERİ Fitness spor salonu yer döşemesi için genelde 2mm, 3mm, 3,5mm ve 4mm kalınlığında pvc zemin kaplama malzemeleriniPVC ZEMİN KAPLAMA

PVC ZEMİN KAPLAMAPVC ZEMİN KAPLAMA

pvc zemin kaplama istanbul

pvc zemin kaplama

pvc zemin kaplama istanbul - pvc zemin kaplama