Filtrele
Benzer Kategoriler
Fiyat
0 TL 30 TL
GERFLOR ZEMİN KAPLAMA ÜRÜNLERİ   Gerflor zemin kaplama ürünleri, genellikle PVC (poli-vinil klorür) malzemelerinden yapılmış olan, kaliteli, dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip zemin kaplama seçenekleridir. Gerflor, geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır, bunlar arasında:
  1. Gerflor Senso Lock Plus: Bu ürün, özel bir kilitleme sistemi sayesinde kolayca yerleştirilir ve kolayca temizlenir. Bu ürün, ayrıca, suya dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
  2. Gerflor Senso Rustic: Bu ürün, doğal ahşap görünümüne sahip, suya dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
  3. Gerflor Senso Urban: Bu ürün, modern ve şehirli bir görünüme sahip, suya dayanıklı ve düşük bakım gerektirir.
  4. Gerflor Taraflex : Bu ürün, spor salonları, fitness merkezleri veya okullar için tasarlanmış bir zemin kaplama seçeneğidir, esnek, dayanıklı ve yüksek performanslıdır.
  5. Gerflor Mipolam: Bu ürün, profesyonel ve ticari mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama seçeneğidir, suya dayanıklı, yüksek performanslı ve kolay temizlenir.
Gerflor zemin kaplama ürünleri, genellikle, geniş bir renk yelpazesi sunar, renkleri ve desenleri ile ev veya iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için uygun olabilir. Ayrıca, Gerflor zemin kaplama ürünleri genellikle yüksek kalite ve uzun ömürlüdür, Bu nedenle, uygulama maliyetleri yüksek olabilir ancak uzun vadeli olarak yatırımın karşılığını verecektir.

PVC Zemin Kaplama

Gerflor zemi̇n kaplama ürünleri̇

Gerflor zemi̇n kaplama ürünleri̇

Filtrele