Spor Salonu Zemin Kaplama


Spor Salonu Zemin Kaplama

Pvc spor zemin kaplama sistemi, iç mekân spor organizasyonlarında performans ve esnekliği sporcu adayları ile buluşturan anti statik – anti bakteriyel fabrikasyon bir üründür. Farklı kalınlıklarda olması, renk ve desen seçenekleri ve uygulama kolaylığı nedeni ile de ekonomik bir malzemedir. PVC aşınma tabakası sayesinde çizilmelere karşı dayanıklı olması, hijyenik olması, noktasal esneklik, şok emme ve top sekme değerlerini karşılaması ve bakım, temizlik maliyetlerinin düşük olması tercih edilme sebebidir.

PVC Spor Zemin kaplama sistemi; gym-fitness, jimnastik, bireysel salon sporları, basketbol, hentbol, voleybol, footsall vb takım sporları gibi spor aktivitelerinde istenilen performans ve esnekliği karşılamaktadır.Pvc spor zemin  kaplama sistemi, spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor Zemin kaplama malzemesi özel yapıştırıcı ile yerinde uygulaması yapılır.

PVC Spor Zemin Özellikleri;

  • Birden fazla renk seçeneği,
  • Su ve yağ emilimi çok düşük,
  • Hızlı ve kolay temizlenme imkânı ile kir tutmama özelliği,
  • Yüksek aşınma dayanımı,

 

Kalite, esneklik, standart uygunluğu ve yüksek dayanıklılık özellikleri ve sertifikalı PVC Spor Zemin kaplama ürünlerimiz Avrupa Menşeili olup, profesyonel uygulama ekiplerimiz tarafından montajı yapılmaktadır.

 

 

 

 

spor zemin kaplama