Filtrele
Benzer Kategoriler
Fiyat
0 TL 30 TL
CG50B Yapıların kullanımı esnasında duvar köşelerindeki deformasyonları engellemek için gerek hastanelerde gerekse alışveriş merkezleri, restaurantlar, oteller, yurtlar, üniversiteler, yatakhaneler, askeri binalar ve kamu binaları gibi her tür yapıda kullanılabilen, dekoratif üst yüzeyli deforme olmayan ve çizilmeyen ...

Viny Duvar ve Köşe Koruma Sistemleri

 
 
VINY duvar ve köşe koruma sistemleri ile ;yoğun insan ve tekerlekli araç trafiğine maruz kalan yapılarda hasarları önleyici geniş kapsamlı ve alternatifli çözümler sunulmaktadır. Hastanelerde sedye ,taşıma arabaları , ilaç ünitelerinin  darbelerinin de  sonucu olarak önemli hasarlar meydana gelir. Viny koruma sistemleri ile uzun yıllar yapıların iç dekorasyonlarına bir zarar gelmesinin önüne geçilir. Bu sayede bakım onarım maliyetlerini minimum seviyede tutmaya ve iç dekorasyonun uzun yıllar görünümünü korumasını sağlar.

Bununla birlikte , özellikle hasta katlarında yürüyüş yapan hastaların tutunabilmelerini ve rahat dinlenebilmelerini sağlayan VINY tutamaklı sedye çarpma bantları ile çok fonksiyonel hizmet sağlanmaktadır.

VINY duvar köşe koruma sistemleri, sedye çarpma bantları ile birlikte kullanılan özellikle kapı, duvar koruma özelliği taşıyan VINY plakalar sayesinde çok sık ve şiddetli darbelere maruz kalan kapı ve duvarların  korunması sağlanır.

Çok çeşitli renk ve model alternatifleri sunan VINY ile  uyumlu seçilen mobily ve aksesuarlar sonucunda hastaneler, okullar ,oteller , alışveriş merkezleri ve ticari ünitelerde mükemmel dekoratif  güzellikler yakalanır.

VINY sadece hastanelerde ve sağlık merkezlerinde değil; Okullarda, kamu binalarında, otellerde, alışveriş merkezlerinde sık sık kullanılmaya başlanmıştır.       duvar koruma bariyeri  

PVC Zemin Kaplama

Sedye çarpma bandi

Sedye çarpma bandi

Filtrele
Image
Sepete Git Siparişi Tamamla

Sepete Git