Epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

Epoksi zemin kaplama

Epoksi Zemin BoyaEpoksi zemin boya, epoksi çeşitleri arasında en ekonomik ve en kullanışlı olanlardandır. Epoksi zemin boya, genellikle toz, yağ, kalıcı bir kir şikayetleri sonucunda tercih edilen epoksi ürününün başında gelmektedir. Fabrika, atölye, üretim tesisi, merdiven basamakları, açık ve kapalı otoparklar, alışveriş merkezleri vb yerlere epoksi boya tercihimizdir.epoksi self leavingEpoksi Self LevelingEpoksi self leveling, zeminin parlak ve pürüzsüz görüntü yakalamasını sağlar. Epoksi çeşitlerinin arasında uygulama görüntüsü olarak şık bir zemin sunan ürünlerin başında gelmektedir.Epoksi self leveling, kullanım alanları olarak; Epoksi self leveling, hijyen bir zemin olması açısından ilaç ve sağlık sektörünün tercih ettiği bir epoksi çeşididir.Portakal Kabuğu Epoksi KaplamaPortakal kabuğu epoksi kaplama yüzeyi portakal gibi tırtıklıdır ve bu nedenle ‘kaymaz’ bir özelliğe sahiptir. Çizilmez. aynı zamanda üzerinde forklift ve trans-palet rahatlıkla dolaşabilir.Yoğun trafik alanlarında ve kayma riski bulunan yerlerde portakal kabuğu yüzeyi (grenli) epoksi kaplama kullanılabilir. fabrikalar, Hastaneler, otoparklar, alışveriş merkezleri, vb yerlere epoksi portakal kabuğu uygulaması yapılır.epoksi zemin kaplamaEpoksi Zemin KaplamaEpoksi zemin kaplama kullanım alanları olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir.Birbirinden farklı mekana epoksi zemin kaplama uygulaması yapılabilir.Faklı zeminlere hitap edebilen epoksi zemin kaplama fiyatları açısından diğer uygulamalardan daha ekonomik bir çözümdür.Üretim yeri, depo, otopark, fabrika, cafe, hastane gibi zeminlere epoksi zemin kaplama uygulaması yapılmaktadır.


Epoksi Zemin Boya

Epoksi zemin boya, epoksi çeşitleri arasında en ekonomik ve en kullanışlı olanlardandır. 

Epoksi zemin kaplama, genellikle toz, yağ, kalıcı bir kir şikayetleri sonucunda tercih edilen epoksi ürününün başında gelmektedir. 

Fabrika, atölye, üretim tesisi, merdiven basamakları, açık ve kapalı otoparklar, alışveriş merkezleri vb yerlere epoksi boya tercihimizdir.

epoksi self leaving

Epoksi Self Leveling

Epoksi self leveling, zeminin parlak ve pürüzsüz görüntü yakalamasını sağlar. 

Epoksi çeşitlerinin arasında uygulama görüntüsü olarak şık bir zemin sunan ürünlerin başında gelmektedir.

Epoksi self leveling, kullanım alanları olarak; Epoksi self leveling, hijyen bir zemin olması açısından ilaç ve sağlık sektörünün tercih ettiği bir epoksi çeşididir.

Portakal Kabuğu Epoksi Kaplama

portakal kaboğu epoki kaplama yüzeyi portakal gibi tırtıklıdır ve bu nedenle ‘kaymaz’ bir özelliğe sahiptir. 

Çizilmez. aynı zamanda üzerinde forklift ve trans-palet rahatlıkla dolaşabilir.Yoğun trafik alanlarında ve kayma riski bulunan yerlerde portakal kabuğu yüzeyi (grenli) epoksi kaplama kullanılabilir.

 fabrikalar, Hastaneler, otoparklar, alışveriş merkezleri, vb yerlere epoksi portakal kabuğu uygulaması yapılır.

epoksi zemin kaplama

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama kullanım alanları olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir.

Birbirinden farklı mekana epoksi zemin kaplama uygulaması yapılabilir.

Faklı zeminlere hitap edebilen epoksi zemin kaplama fiyatları açısından diğer uygulamalardan daha ekonomik bir çözümdür.

Üretim yeri, depo, otopark, fabrika, cafe, hastane gibi zeminlere epoksi zemin kaplama uygulaması yapılmaktadır.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMAEPOKSİ ZEMİN KAPLAMA