AMELİYATHANE  CONDUCTİVE  HOSPİTAL FLOOR COVERİNG

AMELİYATHANE CONDUCTİVE HOSPİTAL FLOOR COVERİNG


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

HASTANE ZEMİN KAPLAMA - HOSPİTAL FLOOR COVERİNG

Pvc zemin kaplamaları, hastane yer döşemeleri olarak bilinen en hijyenik en uzun ömürlü yer döşemeleri olmasının yanı sıra temizliği ve bakımı büyük önem taşımaktadır.Bu sebeple hastanelerde hasta odaları, koridorlar, yoğun bakım odaları,ameliyathanelerde ve benzeri yerlerde homojen kondaktif antistatik antibakteriyel PVC yer döşemesi kullanılır. Hastane yer döşemeleri malzemelerinde PVC zemin kaplama üretim teknikleri gereği en üst yüzeyde film tabakası olarak ifade edilen kalınlıkta özel tekniklerle emdirilmiş PUR tabaka veya cila bulunur. PVC yer döşemesi 2 mm kalınlığındadır. Renkler katalog üzerinden ameliyathane duvar rengine uygun olarak seçilir.


Pvc zemin kaplamaları, hastane yer döşemeleri olarak  bilinen en hijyenik en uzun ömürlü yer döşemeleri olmasının yanı sıra temizliği ve bakımı büyük önem taşımaktadır.

Bu sebeple hastanelerde hasta odaları, koridorlar, yoğun bakım odaları,ameliyathanelerde ve benzeri yerlerde homojen kondaktif antistatik antibakteriyel PVC yer döşemesi kullanılır. Hastane yer döşemeleri  malzemelerinde PVC zemin kaplama üretim teknikleri gereği en üst yüzeyde film tabakası olarak ifade edilen kalınlıkta özel tekniklerle emdirilmiş PUR tabaka veya cila bulunur. PVC yer döşemesi 2 mm kalınlığındadır. Renkler katalog üzerinden ameliyathane duvar rengine uygun olarak seçilir.

 

HASTANE ZEMİN KAPLAMA