AMELİYATHANE YER DÖŞEMESİ

AMELİYATHANE YER DÖŞEMESİ


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

AMELİYATHANE YER DÖŞEMESİ

Ortamdaki elektriksel ve ameliyatı yapan cerrahın üzerindeki elektriklenmeyi toprak hattına ileten kondaktif yer kaplama çeşitleridir. ... Antibakteriyel özelliği de bulunan pvc vinyl yer kaplamalarının fiyatları da oldukça uygundur. Ameliyathane yer döşemeşi, Antistatik antibakteriyel olmalıdır.


Ortamdaki elektriksel ve ameliyatı yapan cerrahın üzerindeki elektriklenmeyi toprak hattına ileten kondaktif yer kaplama çeşitleridir. ... Antibakteriyel özelliği de bulunan pvc vinyl yer kaplamalarının fiyatları da oldukça uygundur.

Ameliyathane Zemin Kaplama Malzemeleri

Antistatik Pvc zemin kaplamaları, bilinen en hijyenik en uzun ömürlü kaplamalar olmasının yanı sıra temizliği ve bakımı büyük önem taşımaktadır. Modüler ameliyathanelerde homojen kondaktif antistatik antibakteriyel PVC zemin kaplaması kullanılır. Homojen kondaktif PVC zemin kaplamalarında üretim teknikleri gereği en üst yüzeyde mikronlarla ifade edilen kalınlıkta özel tekniklerlerle emdirilmiş PUR tabaka veya cila bulunur. PVC zemin kaplaması 2 mm kalınlığındadır. Renkler katalog üzerinden ameliyathane duvar rengine uygun olarak seçilir.

 

AMELİYATHANE YER DÖŞEMESİ