SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA

SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA


0.00 TL
Stok Durumu: Mevcut

SPOR SALONU ZEMİN KAPLAMA

Spor salonu zemin kaplama malzemeleri, Tarkett, Gerflor, Grabo, Forbo, markaları kollanmaktayız, 4 mm, 6 mm, 8 mm, 9,5 mm, genellikle kollanılan kalınlıklarda spor zemin kaplanır, Fitness zemin kaplama malzemeside genelde 2 mm, 3 mm, 4 mm, kollanılmaktadır. Spor zemin kaplama fiyatı değişgenlik göstermektedir ürün kalitesi ve alt yapı kalitesine göre fiyat değişir.

Karşılaştır

 

 

FİTNESS SPOR SALONU YER DÖŞEMESİ

Fitness spor salonu yer döşemesi için kullanılan ürün modeli amacına uygun olarak yapılaması birinci önceliktir. Özellikle zemin kaplama malzemesi spor görünümlü esnek ve yumuşak olması dikkat edilmesi gereken bir husustur. Fitness spor salonu yer döşemesi için genellikle tercih edilen ürün pvc yer döşemeleridir.

Darbe emici ve dayanıklı yapısı ile çizilmelere ve yoğun trafiğe karşı son derece sağlam ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Fitness pvc zemin kaplaması kalınlığı 2mm pvc heterojen veya 2mm homojen pvc tavsiye edilir. Tercihe göre 3mm veya 3.5mm akustik pvc zemin kaplaması yapılabilir. Spor salonlarında malzemenin kalınlığı arttıkça malzeme daha esnek olur bu durum beraberinde olumlu ve olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Avantajları daha fazla yumuşak ve esnek olması dezavantajı ise kalınlığın artması durumunda malzeme daha yumuşak olduğu için ağırlık çalışması aletleri ve ayaklı her türlü araç gereç iz bırakma riski vardır. pvc zemin kaplama

Ağırlık çalışması yapılacak bölümlerde istenildiği takdirde kauçuk zemin kaplaması yapılabilir. Pvc yer döşemeleri kaymaz özellikte olduğundan dolayı sporcu sağlığı için herhangi bir tehlike veya risk teşkil etmez. Antibakteriyel ve hijyenik yapısı ile temizliği oldukça pratik yapılabilen son derece kullanışlı ve yoğun trafik özelliği ile uzun yıllar bakım gerektirmeyen bir pvc yer döşemesi malzemesidir.

Fitness spor salonu yer döşemesi bir diğer tavsiye edilen ürün olan KAUCUK ZEMİN KAPLAMA özellikleri genelde 40×40 veya 50×50 ebatlarında karo şeklinde olup standart kalınlık olarak 2cm olarak tercih edilmektedir. Kauçuk yer döşemeleri anaokulu zemin kaplaması ve çocuk oyun alanları dış mekan çocuk parkları için sıkça kullanılabilir. Ürünler hakkında bilgi ve daha kapsamlı araştırma için firmamıza ulaşabilirsiniz.

PVC Spor zemin kaplama, kapalı spor salonları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olabilen, çok veya tek katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşa

SPOR SALONU YER DÖŞEME MALZEMELERİ

 
Spor salonu zemini kaplatmak isteyen kişiler genelde hangi malzemeyi seçmeliyim veya seçtiğim zemin kaplama malzemesinin  m2 fiyatları nedir diye arama motorlarında arayış içindedirler. Malzeme seçimi yaparken unutulmamalıdır ki  spor salonlarında en çok darbelere maruz kalan alan yer döşemesidir. Ucuz zemin seçimi sunucunda kısa zaman sonra tekrar yeni malzeme arayışına sebep olur ucuz malın kalitesiz olduğunu, kısa sürede bozulup yenisinin alınmasının gerekeceğini bunun da pahalı maldan daha pahalıya mal olacağını bir ingiliz atasözün de şöyle yer almaktadır  (ucuz mal alacak kadar zengin değilim )
 

SPOR SALONU İÇİN HANGİ MALZEMEYİ KULLANMALIYIM ?

Spor salonları için özel üretilmiş pvc spor zemin kaplama malzemeleri yumuşak dokusu ile performansı daha da yüksek seviyelere çıkaran, daha az yorup, diz kapaklara ve iskelet sistemine darbeleri daha az ileten pvc yer döşemesi malzemesini öneririz. Eklem ve yan bağların zarar görmesini de büyük ölçüde önler. Kolay uygulanabilen özelliği, uzun ömürlü ve dayanıklı yapısı, sürtünmelerden etkilenmeyen duruşu ile de ayrıca tercih sebebi ve önceliği taşır. Fitness  spor salonları, voleybol, basketbol sahaları ve tenis kortları başta olmak üzere her türlü spor alanının zemini için en uygun seçimi oluşturan bu uygulamalar rengarenk ve estetik dokusu ile en kusursuz ve başarılı sonuçları veren spor zemin kaplama malzemeleridir.

SPOR SALONU YER DÖŞEME FİYATLARI

Spor salonları için dayanıklı ve kaliteli bir zemin kaplama malzemesi olan spor pvc zemin kaplama m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Spor pvc yer kaplama fiyatları hakkında bilgi ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

 desenli modelleri mevcuttur.

Bu zemin türü spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor zemin kaplama yapıştırıcılar ile yerinde motajlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Spor salonu zemin kaplama